XL 0,55 Rigid Dub Sirius 7984
Kód: 7984CL
Odborné poradenství
Poradíme s výběrem vhodné podlahy a její údržbou

Realizace prací
Položíme, zrenovujeme zbrousíme jakoukoliv podlahu

Produkty skladem
Většina produktů skladem ihned k odeslání
Související produkty
Detailní popis produktu
Novinka mezi velkoformátovými podlahami – to je kolekce XL Click 0,55 – RIGID, která nabízí 4 elegantní dekory s rozměry lamel 5,5 x 220 x 1500 mm, kde součástí je také integrovaná podložka 1 mm. Kolekce XL Click 0,55 – RIGID se navíc řadí mezi podlahy s označením DIAMOND RIGID, které charakterizuje dnes vysoce poptávaná extrémní odolnost a stabilita. To je dáno tím, že jednou ze složek materiálu je kámen/minerál a při výrobě se nepoužívají změkčovadla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rigidní vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| Délka: | 1 500 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Dekor: | dřevo, dub |
| Obsah balení: | 1,98 m2 |
| Odstín: | -střední-tmavý- |
| Podlahové topení: | ano |
| Provedení: | Click |
| Třída zátěže: | 23, 33 |
| Typ podlahy: | bytová |
| V spára: | ano |
| Vhodné pro: | obývací pokoj, dětský pokoj, herna, ložnice, pracovna |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

