XL 0,55 Dub Sirius 7984 lepený
Kód: 7984L
Odborné poradenství
Poradíme s výběrem vhodné podlahy a její údržbou

Realizace prací
Položíme, zrenovujeme zbrousíme jakoukoliv podlahu

Produkty skladem
Většina produktů skladem ihned k odeslání
Související produkty
Detailní popis produktu
Novinka mezi velkoformátovými podlahami – to je kolekce XL 0,55, která nabízí 4 elegantní dekory, v lepené verzi s rozměry lamel 2,5 x 228,6 x 1524 mm. Budete překvapeni, jak hřejivou atmosféru vám doma tyto podlahy navodí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinylové lepené |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Délka: | 1524 mm |
| Šířka: | 228,6 mm |
| Tloušťka: | 2,5 mm |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Dekor: | dřevo, dub |
| Obsah balení: | 3,48 m2 |
| Odstín: | -střední-tmavý- |
| Podlahové topení: | ano |
| Provedení: | Lepená |
| Třída zátěže: | 23, 33, 42 |
| Typ podlahy: | bytová, komerční |
| V spára: | ano |
| Vhodné pro: | obývací pokoj, dětský pokoj, herna, prodejny, gastronomie, hotely, ložnice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

