XL 0,3 Dub Kartáčovaný přírodní 79999 lepený
Kód: 79999L
Odborné poradenství
Poradíme s výběrem vhodné podlahy a její údržbou

Realizace prací
Položíme, zrenovujeme zbrousíme jakoukoliv podlahu

Produkty skladem
Většina produktů skladem ihned k odeslání
Související produkty
Detailní popis produktu
XL 0,3 v lepeném provedení, která je pro vaše bydlení trvalejším řešením. Vybírat můžete z šesti odstínů, které na první pohled nerozeznáte od pravého dřeva.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinylové lepené |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Délka: | 1524 mm |
| Šířka: | 228,6 mm |
| Tloušťka: | 2,5 mm |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Dekor: | dřevo, dub |
| Obsah balení: | 4,18 m2 |
| Odstín: | -světlý- |
| Podlahové topení: | ano |
| Provedení: | Lepená |
| Třída zátěže: | 23, 31, 21 |
| Typ podlahy: | bytová |
| V spára: | ne |
| Vhodné pro: | obývací pokoj, dětský pokoj, herna, ložnice, pracovna |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

