Divino 0,55 Dub Hermes 83273
Kód: 83273
Odborné poradenství
Poradíme s výběrem vhodné podlahy a její údržbou

Realizace prací
Položíme, zrenovujeme zbrousíme jakoukoliv podlahu

Produkty skladem
Většina produktů skladem ihned k odeslání
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Divino 0,55 je vhodná do domácností i do středně komerčních prostor. Tato kolekce vyniká nad ostatními dekory novou autentickou povrchovou úpravou Embossing Register. Tento jedinečný vzor vytváří dojem pravé dřevěné struktury, která zdůrazňuje autentický charakter podlahy a vykresluje její léta. Díky této povrchové úpravě bude Vaše podlaha k nerozenání od pravé dřevěné podlahy. Zátěž: 23, 33, 42Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinylové lepené |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Délka: | 1320 mm |
| Šířka: | 196mm |
| Tloušťka: | 2,5 mm |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Dekor: | prkno, dub |
| Obsah balení: | 3,62 m2 |
| Odstín: | -světlý- |
| Podlahové topení: | ano |
| Provedení: | Lepená |
| Třída zátěže: | 23, 33, 42 |
| Typ podlahy: | bytová, komerční |
| V spára: | ano |
| Vhodné pro: | obývací pokoj, dětský pokoj, herna, prodejny, gastronomie, ložnice, pracovna, kancelářské prostory |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

