Egger NatureSense 7/31 classic Dub Zermatt světlý EL2023
Kód: 38658


Související produkty
Detailní popis produktu
Egger Basic je laminátová podlaha složená z dřevovláknité HDF desky a z vrchní vrstvy laminátu s dekorativním potiskem, který chrání odolná krycí vrstva. Podlaha je tak chráněná před ostrými podpatky, drobnými kamínky a nečistotami. Vyznačuje se vysokou zatížitelností, stabilitou, snadnou údržbou i montáží. Je velmi kvalitní a ekologická. Díky systému CLIC it! položíte podlahu plovoucím způsobem bez lepidla a větší námahy.
Dub Zermatt světlý je bílý dekor s výraznými detaily a drobnými suky. Tato souhra vytváří v místnosti živý design s rozjasňujícím účinkem.
Hrany lamel jsou zkosené a vznikají tak V-spáry, které umocňují dojem skutečné prkenné podlahy ze dřeva.
Všestranné, atraktivní a vhodné pro zdravý domov: Laminátové podlahy NatureSense spojují nadčasový design s vysokou funkčností. Povrch je odolný proti opotřebení, UV záření a snadno se čistí. Podlahy jsou univerzální a ideální pro podlahové vytápění. Vyrobeno z certifikovaného dřeva, šetří zdroje a je 100% bez PVC změkčovadel. Tvarově padnoucí zaklapávací systém CLIC it! umožňuje spolehlivou a přímou instalaci. Užijte si kvalitu a styl za bezkonkurenční cenu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LAMINÁTOVÉ PODLAHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| Délka: | 1 292 mm |
| Šířka: | 193 mm |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Dekor: | dřevo, dub |
| Obsah balení: | 2,49 m2 |
| Odstín: | -světlý- |
| Podlahové topení: | ano |
| Třída zátěže: | 31 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

